WLAN Altyapı Çözümleri

WLAN Altyapı Çözümleri

ORCOM olarak Kablosuz alan ağı çözümleri sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde yerel ağınızın kapsam alanı genişletilebilir, bu sayede bünyenizde çalışan mobil kullanıcılarınıza anında hızlı ve güvenilir bir ağ erişimi sağlayabiliriz.

Kurumunuza gerekli olan özellikle iletişim dünyasında çoğalan son kullanıcı ihtiyaçları, beraberinde yüksek teknoloji barındıran ve her ortamda hızlı ve esnek bağlantı sağlayabilen ortam gereksinimlerini karşılamaktayız.

Kablosuz ağ kullanımı, tüm cihazlarınızın aynı ortamda hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlamasının yanı sıra, kablolama maliyetlerine yansıtacağı ciddi düşüşlerle, kolay ölçeklenebilir yapıda olmasından dolayı çoğunlukla tercih edilen bir teknoloji haline dönüşmüştür.

ORCOM tarafından iyi tasarlanmış ve güvenli bir şekilde yönetilebilen yerel ağlar (LAN) üzerinde çalışan kesintisiz kablosuz bağlantı alanları (WLAN) oluşturulması, kurumsal yapılarda verimli operasyonların oluşturulması için son derece kritik bir öneme sahiptir, bu sebeple ORCOM olarak benzer ağların oluşturulması konusunda, AVAYA, Cisco, Aruba, Ruckus gibi dünyanın konusunda lider üretici firmalarının ürünlerini tercih etmekteyiz.

Projelendirme aşamasında temel anlamda aşağıdaki uygulamalar kullanılmaktadır

  • BYOD (Bring Your Own Device) uygulamaları
  • Kullanıcı ve cihaz bazlı güvenlik protokolleri
  • Loglama ve misafir arayüzleri (Hot-spot)
  • Kablolu ağlar ile bağlantı protokolleri
0
    0
    Sepet
    Sepetiniz Boş