Dış Kaynak Hizmetleri

Dış Kaynak Hizmetleri

Günümüzün önemli yönetim uygulamalarından biri olan dış kaynaklardan yararlanma, firmaların kendisine avantaj sağlayacak faaliyetlere önem vermesi adına uzmanlık alanlarına girmeyen faaliyetleri, konusunda uzmanlaşmış firmalara devretmesine olanak tanıyan bir yönetim stratejisidir.

Dış kaynaklardan yararlanma yöntemi, hem hizmet alınan firmanın birikimlerinden yararlanmayı, hem de kalite standartlarına en uygun bir biçimde ulaşmayı sağlar.

Dış kaynaklardan yararlanma yöntemi günümüzde bilişim teknolojileri ve çağrı merkezlerinde yaygın olarak kullanılan bir yönetim uygulamasıdır.

 

Bilişim Teknolojilerinde Dış kaynak Kullanımı

Firmaların dış kaynak kullanımlarının örneklerinin başında bilişim teknolojileri gelmektedir. ORCOM olarak destek verdiğimiz firmalarda her şeyden önce bilişim teknolojileri yönetimi, ciddi bir alt yapı ve bilgi birikimine gereksinim duyduklarının farkında olarak çalışmaktayız.

Günümüzdeki rekabetçi piyasa koşulları, firmaların rakiplerinden daha hızlı hareket etmesi ve diğer firmalara karşı rekabet avantajı sağlamayı gerektirmektedir.

Bilişim teknolojileri alanında dış kaynaklardan yararlanma hizmetlerimiz ile aşağıda sıralanan uygulamaların düşük maliyetler ile gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktayız.

 

Çağrı Merkezinde Dış kaynak Kullanımı

 • Outsource Çağrı Merkezlerinin tecrübelerinden faydalanarak, müşteri ilişkilerini artırarak, pazarlama faaliyetlerine yön verebilirler.
 • İnsan kaynağı, süreç ve teknoloji yönetimini Outsource Çağrı Merkezlerine bırakarak etkin çağrı merkezi yönetimi sağlanır.
 • Dönemsel çağrı yoğunluğuna hızlı uyum sağlayabilir,
 • Çağrı merkezlerinde yaşanan İnsan kaynakları süreçlerinin sorumluluğunu tamamen uzmanlık alanı Çağrı Merkezi işi olan bize devredebilirler.
 • Projenin hayata geçirilmesini hızlandırır.
 • Sürekli değişen ve gelişen teknolojik gereklilikleri takip etmek zorunda kalmaksızın en uygun çözümleri seçmenizi sağlar.
 • İlk yatırım maliyetine katlanmak zorunda kalmaktan kurtulmanızı sağlar.
0
  0
  Sepet
  Sepetiniz Boş