Santral ve IP Telefon Ürünleri

Santral ve IP Telefon Ürünleri

ORCOM olarak sunduğumuz Tümleşik iletişim, kurumunuzda hem kullanıcılar hem de uygulamalar arasında verimli bir yapının kurulmasında önemli bir araçtır. Kurumsal rehber, çağrı yönlendirme, sesli posta, konferans gibi özelliklerle çalışan verimliliğini ve zaman tasarrufu sağlar.

Tümleşik iletişimin avantajlarından biri maliyetleri düşürmesidir. Ayrı bir VoIP iletişim ağının kurulmasından kaçınarak, şirketlerin iki ağ satın alma, bakım ve yönetim masraflarından tasarruf etmesini sağlar. Merkezi yönetim yapısı ile daha hızlı ve proaktif problem yönetimi sağlar. Birden fazla lokasyonu olan firmalar, uluslararası ve şehirlerarası telefon görüşme maliyetini düşürmektedir.

Diğer bir avantajı ise tümleşik iletişim altyapılarını kullanarak, firma içerisinde kullanılan uygulamalar ile daha iyi bir entegrasyon yapmanızı sağlar. Geliştirmeye açık kaynaklar üzerinden müşteri hizmet sistemleri, CRM-ERP uygulamaları gibi alanlarda ara yazılımlar ve entegrasyonlar yapılabilmektedir. Gelişmiş raporlama yeteneği ile daha iyi bir analiz sağlar.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz Boş