Video Konferans

Video Konferans

Günümüzde video konferans uygulamaları eğitimden, finansa, üretimden sağlık sektörüne kadar uzanan tüm satış kollarında yaygınlığını artırmaktadır.

Bunun en temel sebepleri arasında sürekli artan seyahat masrafları gösterilebilir.

İyi tasarlanmış ve verimli bir şekilde kullanılan video konferans sistemleri bu masrafların azımsanamayacak bir şekilde azalmasına destek olmaktadır.

Kurumsal müşterilerdeki iletişime bakışın bu denli değişmekte olduğu piyasada, Video Konferans ürünlerinde de hızlı bir şekilde değiştiğini söylemek mümkün.

Özel hastanelerin yurt dışından özel uzmanları konsültasyonlara, hatta ameliyatlara katmasıyla iş son derece etkileyici bir özellik halini almaya başlamıştır.

İnsan kaynakları uzmanlarının video konferans sistemleri ile yaptığı görüşmeler, eğitim kurumlarının başka ülke yada şehirlerden eğitmenler ile verdiği eğitimler gibi özel çözümleri kuran ORCOM uzmanlığı ile siyasi liderlerin aynı anda farklı illerdeki teşkilatlarıyla buluşmalarını yada yerel basınla bir araya gelmelerini sağlamaya devam ediyoruz. Mitinglere kurduğumuz sistemlerle halka ulaşmaları daha da kolaylaştı.

ORCOM olarak Geleneksel oda tabanlı Video Konferans Sistemi çözümlerinin aksine, yüksek çözünürlüklü, yüksek video kalitesini düşük bant genişliğinde aktarılmasına yönelik çözümler sunarken, buna yeni nesil tümleşik iletişim çözümleri ile masaüstü kullanıcıları ve mobil kullanıcıların da dahil olduğu konferans çözümlerini eklemektedir.

Tüm bu çözümlerde ölçeklenebilirlik ve farklı cihazları desteklemek ön plana çıkmaktadır. Sonuç olarak, işletmeler gelişmekte olan bu konferans çözümlerini benimseme esnekliği gösterirken, standartlara dayalı konferans çözümleri mevcut yatırımı destekleyecek ve koruyacak bir çözüm talep ediyorlar.

Orcom bu noktada alanında lider Logitech ürünlerini konumlandırmaktadır

· Masaüstü ve Kişisel ürünler
· Oda Tipi ürünler
· Salon Tipi ürünler

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz Boş